Ремарка: наш погляд на події

Завтра в Черкасах +21…+23°C, короткочасні дощі

Baner-Shynok-468-60


Банер
Розпочав свою роботу Чигиринський районний осередок партії «УДАР»
23 вересня 2013, 17:30 Друк

UDAR-logo-30019 вересня 2013 року в Чигирині відбулася установча конференція районної організації політичної партії «УДАР».

На конференцію прибули партійці з усього району, а також делегація обласної організації партії на чолі з її головою Віталієм Іляшенком.

Кістяк районної організації склали активісти, які працювали у виборчому штабі партії на минулих виборах до Верховної Ради України.

Під час конференції делегати сформували керівні органи парторганізації, обговорили соціально-економічні проблеми, які існують у Чигиринському районі, та визначили пріоритетні завдання у своїй роботі на найближчі місяці.

«Ми покладаємо великі сподівання на наших місцевих однопартійців і розраховуємо на швидку та якісну розбудову «УДАРу» в районі. Переконаний, що чигиринцям, як і переважній більшості українців, близькі наші програмні цілі та світогляд голови партії – Віталія Кличка, тому ми очікуємо на підтримку нашої роботи з боку жителів Богданового краю», – заявив, закриваючи конференцію, голова Черкаської обласної організації Віталій Іляшенко.


Довідка

Програма партії «УДАР»: (прочитати)

Статут партії «УДАР»: (прочитати)

Інформацію щодо вступу до Чигиринської районної організації партії «УДАР» можна отримати за телефоном (099) 5428154.


AddThis Social Bookmark Button  Порекомендувати друзям
 

Коментарі  

 
+4 #1 Доманський 28.09.2013 06:20
За минулі вибори з людьми розрахуйтеся!!! А взагалі, немає перспектив в УДАРУ. Кличка не зареєструють кандидатом в Президенти. В нього вид на проживання в Німеччині, який педантичні німці видають особі, яка проживає в країні протягом 6 місяців! От вам і немає проживання 10 останніх років перед президентськими виборами в Україні!
Цитувати
 

Додати коментар

Якщо Ви знайшли у тексті статті помилку, виділіть її та натисніть комбінацію клавіш Ctrl+Enter

Коментарі публікуються у відповідності до правил попередньої модерації (читати)

  


Baner-Vtormetal

Ви на сторінці: Головна Стрічка новин Розпочав свою роботу Чигиринський районний осередок партії «УДАР»